SIA "FARM IT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 296 | 51 483 | 783 | 2406 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 574 | 166 172 | 265 618 |
| Aktīvi kopā | 296 | 52 057 | 166 955 | 268 024 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 2911 | 0 | 724 | 12 650 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 76 660 | 199 552 | 305 339 |
| Saistības kopā | 2911 | 76 660 | 200 276 | 317 989 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2715 | -21 988 | -8718 | -16 644 |
| Pašu kapitāls kopā | -2615 | -24 603 | -33 321 | -49 965 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 0 | 12 117 | 4626 | 180 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2715 | -21 988 | -8718 | -16 594 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2715 | -21 988 | -8718 | -16 594 |
| Pārskata gada peļņa | -2715 | -21 988 | -8718 | -16 644 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "FARM IT"
Pārskats
SIA "FARM IT" (reģ. nr. 40203423139) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Baznīcas iela 34.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 180 €, par 96,1% mazāk nekā gadu iepriekš (4626 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 16 644 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (4). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 180 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-49 965 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.