Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Huntop"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 106 915 | 95 758 | 90 938 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 106 915 | 95 758 | 90 938 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 4062 | 3101 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 4062 | 3101 | 0 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 100 053 | -10 196 | -4519 |
| Pašu kapitāls kopā | 102 853 | 92 657 | 90 938 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 293 197 | 5097 | 11 023 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 100 053 | -10 196 | -4519 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 100 053 | -10 196 | -4519 |
| Pārskata gada peļņa | 100 053 | -10 196 | -4519 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 3 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Huntop"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Huntop" (reģ. nr. 40203425356) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lielirbes iela 27.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 11 023 €, par 116% vairāk nekā gadu iepriekš (5097 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 80,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4519 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 023 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 90 938 € un pašu kapitāls 90 938 € (100% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.