Villa Harmony Jurmala SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 192 800 | 211 376 | 211 376 | 190 400 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 192 800 | 211 376 | 211 376 | 190 400 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 50 | 100 | 183 |
| Ilgtermiņa saistības | 190 000 | 208 576 | 208 576 | 187 567 |
| Saistības kopā | 190 000 | 208 626 | 208 676 | 187 750 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -50 | -50 | -50 |
| Pašu kapitāls kopā | 2800 | 2750 | 2700 | 2650 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -50 | -50 | -50 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Villa Harmony Jurmala SIA
Pārskats
Villa Harmony Jurmala SIA (reģ. nr. 40203425835) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Katlakalns, Asteru iela 25.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (4). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 190 400 € un pašu kapitāls 2650 € (1,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.