SIA Pollon DesignAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1266 | 8941 | 6333 | 6642 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1266 | 8941 | 6333 | 6642 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 1563 | 5760 | 1498 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 1563 | 5760 | 1498 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1534 | 6112 | -6805 | 2471 |
| Pašu kapitāls kopā | 1266 | 7378 | 573 | 5144 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||
| Neto apgrozījums | 0 | 23 660 | 30 127 | 46 288 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1534 | 6112 | -6801 | 2471 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1534 | 6112 | -6805 | 2471 |
| Pārskata gada peļņa | -1534 | 6112 | -6805 | 2471 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Pollon Design
Pārskats
SIA Pollon Design (reģ. nr. 40203426718) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Čiekurkalna 3. šķērslīnija 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 46 288 €, par 53,6% vairāk nekā gadu iepriekš (30 127 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2022–2025). 2025. gada peļņa bija 2471 € (5,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 4 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 144 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6642 € un pašu kapitāls 5144 € (77,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.