SIA Riga BootCamp TrainingAktīvs

40203428776Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

72 229 €+5,3%
Apgrozījums 2024
+5,3%
Vidējais pieaugums gadā 2023–2024
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.20232024
Pārskatu kopsavilkums2023–2024
20232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā29 23483 864
Pamatlīdzekļi kopā00
Aktīvi kopā29 23483 864
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības918816 277
Ilgtermiņa saistības00
Saistības kopā918816 277
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa20 04447 541
Pašu kapitāls kopā20 04667 587
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums68 59872 229
Saimnieciskās darbības peļņa20 32047 501
EBITDA20 32047 501
Peļņa pirms nodokļiem20 15347 541
Pārskata gada peļņa20 04447 541
Darbaspēka izmaksas00
Nolietojums00
Citi rādītāji
Darbinieki00
Aprēķinātā dividende—0

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
50%50%SIA Riga BootCamp Tra…Busatti LorenzoTouw Ronald James
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Tā pati juridiskā adrese

Kopsavilkums: SIA Riga BootCamp Training

Pārskats

SIA Riga BootCamp Training (reģ. nr. 40203428776) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lielirbes iela 17A - 5.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 72 229 €, par 5,3% vairāk nekā gadu iepriekš (68 598 €). 2024. gada peļņa bija 47 541 € (65,8% no apgrozījuma). 2024. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 83 864 € un pašu kapitāls 67 587 € (80,6% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.