SIA "Kalnciema iela 44"Aktīvs

40203433315Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

31 889 €+5,9%
Apgrozījums 2025
+11,9%
Vidējais pieaugums gadā 2023–2025
010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.202320242025
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā498810 87114 326
Pamatlīdzekļi kopā000
Aktīvi kopā498810 87114 326
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības221144934977
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā221144934977
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa267736012971
Pašu kapitāls kopā277763789349
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums25 48630 12031 889
Saimnieciskās darbības peļņa272736012971
Peļņa pirms nodokļiem272736012971
Pārskata gada peļņa267736012971
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki111
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%SIA "Kalnciema iela 4…4Kehris Elmārs5Kehris Ēriks
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "Kalnciema iela 44"

Pārskats

SIA "Kalnciema iela 44" (reģ. nr. 40203433315) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kalnciema iela 44 - 9.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 31 889 €, par 5,9% vairāk nekā gadu iepriekš (30 120 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 2971 € (9,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 889 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 14 326 € un pašu kapitāls 9349 € (65,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.