SIA HYPERCELLAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4 137 085 | 3 988 127 | 3 158 909 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6227 | 5658 | 287 240 |
| Aktīvi kopā | 4 143 312 | 3 993 785 | 3 446 149 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 4 992 225 | 5 122 483 | 4 982 177 |
| Ilgtermiņa saistības | 154 124 | 158 624 | 249 892 |
| Saistības kopā | 5 146 349 | 5 281 107 | 5 232 069 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1 031 037 | -284 285 | -498 602 |
| Pašu kapitāls kopā | -1 003 037 | -1 287 322 | -1 785 920 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 11 519 569 | 18 514 810 | 14 513 702 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1 026 464 | -278 601 | -474 691 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 030 588 | -283 101 | -492 647 |
| Pārskata gada peļņa | -1 031 037 | -284 285 | -498 602 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 5 | 6 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA HYPERCELL
Pārskats
SIA HYPERCELL (reģ. nr. 40203436735) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 4 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzirnavu iela 41 - 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 14 513 702 €, par 21,6% mazāk nekā gadu iepriekš (18 514 810 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 498 602 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2 073 386 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (10%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 785 920 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.