SIA "1SKY"Aktīvs

40203442619Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2022

Finanšu rādītāji

22 862 €-2,3%
Apgrozījums 2024
010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.202220232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.202220232024
Pārskatu kopsavilkums2022–2024
202220232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā112 21825 138
Pamatlīdzekļi kopā000
Aktīvi kopā112 21825 138
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības012294558
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā012294558
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa010 9886792
Pašu kapitāls kopā110 98920 580
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums023 40322 862
Saimnieciskās darbības peļņa010 9886792
EBITDA010 9886792
Peļņa pirms nodokļiem010 9886792
Pārskata gada peļņa010 9886792
Darbaspēka izmaksas000
Nolietojums000
Citi rādītāji
Darbinieki111
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%SIA "1SKY"2Lavišs Andrejs
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "1SKY"

Pārskats

SIA "1SKY" (reģ. nr. 40203442619) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Kalētu pag., "Ūdiķi".

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 22 862 €, par 2,3% mazāk nekā gadu iepriekš (23 403 €). 2024. gada peļņa bija 6792 € (29,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 862 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 25 138 € un pašu kapitāls 20 580 € (81,9% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.