SIA PowerupAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 79 367 | 109 623 | 129 455 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 93 701 | 93 701 | 153 286 |
| Aktīvi kopā | 173 068 | 203 324 | 282 741 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 119 774 | 111 476 | 24 130 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 119 774 | 111 476 | 24 130 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 50 494 | 38 554 | 1974 |
| Pašu kapitāls kopā | 53 294 | 91 848 | 258 611 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 552 186 | 669 605 | 818 290 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 50 494 | 38 554 | 1994 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 50 494 | 38 554 | 1994 |
| Pārskata gada peļņa | 50 494 | 38 554 | 1974 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 6 | 9 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Powerup
Pārskats
SIA Powerup (reģ. nr. 40203445954) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kalnciema iela 119.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 818 290 €, par 22,2% vairāk nekā gadu iepriekš (669 605 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 1974 € (0,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 102 286 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 282 741 € un pašu kapitāls 258 611 € (91,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.