SIA "AMD Grupa"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 128 796 | 223 418 | 453 039 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 28 500 | 245 316 | 314 032 |
| Aktīvi kopā | 157 296 | 468 734 | 767 071 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 38 124 | 77 465 | 304 765 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 38 124 | 77 465 | 304 765 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 116 372 | 272 097 | 71 037 |
| Pašu kapitāls kopā | 119 172 | 391 269 | 462 306 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 844 346 | 1 613 479 | 2 206 256 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 116 372 | 272 097 | 71 037 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 116 372 | 272 097 | 71 037 |
| Pārskata gada peļņa | 116 372 | 272 097 | 71 037 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 3 | 7 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "AMD Grupa"
Pārskats
SIA "AMD Grupa" (reģ. nr. 40203449655) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2022. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Raiņa iela 16 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 206 256 €, par 36,7% vairāk nekā gadu iepriekš (1 613 479 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 61,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 71 037 € (3,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 220 626 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 767 071 € un pašu kapitāls 462 306 € (60,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,6%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.