Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "46F"Aktīvs

40203454336Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2023

Finanšu rādītāji

48 960 €+1,4%
Apgrozījums 2025
+12,4%
Vidējais pieaugums gadā 2023–2025
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.202320242025
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā27281156395
Pamatlīdzekļi kopā000
Aktīvi kopā27281156395
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības012 25310 730
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā012 25310 730
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa1728-13 825762
Pašu kapitāls kopā2728-11 097-10 335
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums38 77948 30048 960
Saimnieciskās darbības peļņa1728-13 825762
Peļņa pirms nodokļiem1728-13 825762
Pārskata gada peļņa1728-13 825762
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki111
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

90%10%Sabiedrība ar ierobež…1Rozenfelds Gatis1Tinte Vizma
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "46F"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "46F" (reģ. nr. 40203454336) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lielā iela 20 - 1.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 48 960 €, par 1,4% vairāk nekā gadu iepriekš (48 300 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 762 € (1,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 960 €.

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-10 335 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.