Infralink LV SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 218 254 | 240 670 | 351 735 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8248 | 9834 | 22 244 |
| Aktīvi kopā | 226 502 | 250 504 | 373 979 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 97 052 | 144 859 | 230 193 |
| Ilgtermiņa saistības | 60 027 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 157 079 | 144 859 | 230 193 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 29 423 | 36 222 | 38 141 |
| Pašu kapitāls kopā | 69 423 | 105 645 | 143 786 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 564 522 | 802 718 | 1 014 638 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 29 747 | 37 037 | 40 480 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 29 747 | 37 037 | 39 812 |
| Pārskata gada peļņa | 29 423 | 36 222 | 38 141 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Infralink LV SIA
Pārskats
Infralink LV SIA (reģ. nr. 40203454938) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Buļļu iela 45.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 014 638 €, par 26,4% vairāk nekā gadu iepriekš (802 718 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 34,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 38 141 € (3,8% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 338 213 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 373 979 € un pašu kapitāls 143 786 € (38,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%): OU Infralink.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.