SIA SR mēbelesAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8139 | 3864 | 4145 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 8139 | 3864 | 4145 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 2682 | 1386 | 4379 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2682 | 1386 | 4379 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 5456 | -2979 | -4146 |
| Pašu kapitāls kopā | 5457 | 2478 | -234 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 53 776 | 67 526 | 3925 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6501 | 284 | -4096 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6501 | 284 | -4096 |
| Pārskata gada peļņa | 5456 | -2979 | -4146 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA SR mēbeles
Pārskats
SIA SR mēbeles (reģ. nr. 40203458249) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Dzirnavu iela 92.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3925 €, par 94,2% mazāk nekā gadu iepriekš (67 526 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 73,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4146 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3925 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-234 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.