Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAVA Digging"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 388 | 3590 | 5872 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 23 022 | 20 389 |
| Aktīvi kopā | 13 388 | 26 612 | 26 261 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 6130 | 28 854 | 24 977 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6130 | 28 854 | 24 977 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7258 | -9500 | 3526 |
| Pašu kapitāls kopā | 7258 | -2242 | 1284 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 22 226 | 46 563 | 63 286 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7258 | -9500 | 3784 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7258 | -9500 | 3526 |
| Pārskata gada peļņa | 7258 | -9500 | 3526 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 1 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAVA Digging"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAVA Digging" (reģ. nr. 40203458982) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Otaņķu pag., Rude, "Skābarži".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 63 286 €, par 35,9% vairāk nekā gadu iepriekš (46 563 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 68,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 3526 € (5,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 63 286 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 26 261 € un pašu kapitāls 1284 € (4,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.