Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IM Meistars"Aktīvs

40203462530Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2023

Finanšu rādītāji

287 624 €+115,5%
Apgrozījums 2024
+115,5%
Vidējais pieaugums gadā 2023–2024
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.20232024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.20232024
Pārskatu kopsavilkums2023–2024
20232024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā90 902365 058
Pamatlīdzekļi kopā00
Aktīvi kopā90 902365 058
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības14626721
Ilgtermiņa saistības00
Saistības kopā14626721
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa89 340268 897
Pašu kapitāls kopā89 440358 337
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums133 449287 624
Saimnieciskās darbības peļņa89 340268 897
Peļņa pirms nodokļiem89 340268 897
Pārskata gada peļņa89 340268 897
Darbaspēka izmaksas——
Nolietojums——
Citi rādītāji
Darbinieki11
Aprēķinātā dividende—0

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
100%Sabiedrība ar ierobež…Meško Ivans
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IM Meistars"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IM Meistars" (reģ. nr. 40203462530) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Gaujas iela 43 - 23.

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 287 624 €, par 116% vairāk nekā gadu iepriekš (133 449 €). 2024. gada peļņa bija 268 897 € (93,5% no apgrozījuma). 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 287 624 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 365 058 € un pašu kapitāls 358 337 € (98,2% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.