SIA "ARTA-IV"Aktīvs

40203464565Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2023

Finanšu rādītāji

201 055 €+867,3%
Apgrozījums 2025
+141,6%
Vidējais pieaugums gadā 2023–2025
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.202320242025
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā31 47135 04849 059
Pamatlīdzekļi kopā000
Aktīvi kopā31 47135 04849 059
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības467238 36118 427
Ilgtermiņa saistības22 38500
Saistības kopā27 05738 36118 427
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa4404-772733 945
Pašu kapitāls kopā4414-331330 632
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums34 45120 785201 055
Saimnieciskās darbības peļņa4404-772733 945
Peļņa pirms nodokļiem4404-772733 945
Pārskata gada peļņa4404-772733 945
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki424
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
100%SIA "ARTA-IV"Vanko Ihor
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "ARTA-IV"

Pārskats

SIA "ARTA-IV" (reģ. nr. 40203464565) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 149 - 1.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 201 055 €, par 867% vairāk nekā gadu iepriekš (20 785 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 142% gadā. 2025. gada peļņa bija 33 945 € (16,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 50 264 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 49 059 € un pašu kapitāls 30 632 € (62,4% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.