SIA RP21AAktīvs

40203465503Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2023

Finanšu rādītāji

520 112 €
Apgrozījums 2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
02,5 milj.5 milj.7,5 milj.202320242025
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā1 013 910170 486388 493
Pamatlīdzekļi kopā48 4005 280 3865 926 595
Aktīvi kopā1 062 3105 450 8726 315 088
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības750 64600
Ilgtermiņa saistības05 247 6676 049 241
Saistības kopā750 6465 247 6676 049 241
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa-6336-108 45962 642
Pašu kapitāls kopā311 664203 205265 847
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums00520 112
Saimnieciskās darbības peļņa-6336-35 981354 655
Peļņa pirms nodokļiem-6336-108 45962 642
Pārskata gada peļņa-6336-108 45962 642
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki111
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

59,11%40,5%0,39%SIA RP21ASIA "KV41B"SIA "N.R.Green"SIA "W.e.s.14"9+Liepiņš Renārs
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA RP21A

Pārskats

SIA RP21A (reģ. nr. 40203465503) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 43A - 3.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 520 112 €. 2025. gada peļņa bija 62 642 € (12,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 520 112 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6 315 088 € un pašu kapitāls 265 847 € (4,2% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (59,1%): SIA "KV41B".

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.