Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Esence"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 294 | 23 902 | 25 645 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1580 | 4346 | 7304 |
| Aktīvi kopā | 11 874 | 28 248 | 32 949 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 0 | 6773 | 6852 |
| Ilgtermiņa saistības | 9603 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9603 | 6773 | 6852 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -329 | 19 204 | 4622 |
| Pašu kapitāls kopā | 2271 | 21 475 | 26 097 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 76 879 | 142 332 | 187 646 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -329 | 19 204 | 4622 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -329 | 19 204 | 4622 |
| Pārskata gada peļņa | -329 | 19 204 | 4622 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 3 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Esence"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Esence" (reģ. nr. 40203470133) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tomsona iela 32 - 48.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 187 646 €, par 31,8% vairāk nekā gadu iepriekš (142 332 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 56,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 4622 € (2,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 46 912 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 32 949 € un pašu kapitāls 26 097 € (79,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.