SIA "Ances dabas māja"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 728 | 8594 | 11 274 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 728 | 8594 | 11 274 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 6036 | 4735 | 9083 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6036 | 4735 | 9083 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8108 | 9167 | -1668 |
| Pašu kapitāls kopā | -5308 | 3859 | 2191 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 4230 | 64 871 | 47 431 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8108 | 9201 | -1668 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8108 | 9201 | -1668 |
| Pārskata gada peļņa | -8108 | 9167 | -1668 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 1 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Dabai laba tūrisma biedrība" — 2 kopīgas personas
- Kurzemes tūrisma asociācija
- SIA "Daba Laba"
Kopsavilkums: SIA "Ances dabas māja"
Pārskats
SIA "Ances dabas māja" (reģ. nr. 40203473854) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils nov., Ances pag., Ance, "Druvas" - 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 47 431 €, par 26,9% mazāk nekā gadu iepriekš (64 871 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 235% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1668 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 810 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 11 274 € un pašu kapitāls 2191 € (19,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.