SIA "Get my color"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5949 | 7095 | 62 299 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6780 | 5076 | 3371 |
| Aktīvi kopā | 12 729 | 12 171 | 65 670 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 14 121 | 20 970 | 102 567 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 14 121 | 20 970 | 102 567 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4192 | -7407 | -28 098 |
| Pašu kapitāls kopā | -1392 | -8799 | -36 897 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 2854 | 71 012 | 417 141 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4192 | -7357 | -28 048 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4192 | -7357 | -28 048 |
| Pārskata gada peļņa | -4192 | -7407 | -28 098 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Get my color"
Pārskats
SIA "Get my color" (reģ. nr. 40203474718) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kurzemes prospekts 3K.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 417 141 €, par 487% vairāk nekā gadu iepriekš (71 012 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1109% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 28 098 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 417 141 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kinetics Nail Systems".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-36 897 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.