SIA MT bauAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 90 211 | 18 611 | 15 914 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 14 938 | 155 789 | 165 344 |
| Aktīvi kopā | 105 149 | 174 400 | 181 258 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 17 626 | 60 246 | 9326 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 70 639 |
| Saistības kopā | 17 626 | 60 246 | 79 965 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 84 723 | 26 631 | -12 861 |
| Pašu kapitāls kopā | 87 523 | 114 154 | 101 293 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 538 900 | 208 235 | 132 860 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 84 723 | 27 781 | -8598 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 84 723 | 26 631 | -12 861 |
| Pārskata gada peļņa | 84 723 | 26 631 | -12 861 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 11 | 13 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA MT bau
Pārskats
SIA MT bau (reģ. nr. 40203475380) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Vecsaules pag., "Sabīnes".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 132 860 €, par 36,2% mazāk nekā gadu iepriekš (208 235 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 50,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 861 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 215 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 181 258 € un pašu kapitāls 101 293 € (55,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.