SIA Rubicon SolarparksAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4980 | 88 987 | 1 371 545 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 633 284 | 10 030 124 | 15 916 167 |
| Aktīvi kopā | 1 638 264 | 10 119 111 | 17 287 712 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 190 782 | 1 635 070 | 564 580 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 160 891 | 6 272 626 | 13 453 488 |
| Saistības kopā | 1 351 673 | 7 907 696 | 14 018 068 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -72 | -34 365 | 1 026 897 |
| Pašu kapitāls kopā | 286 591 | 2 211 415 | 3 269 644 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 554 496 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -72 | -7900 | 1 072 626 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -72 | -8452 | 1 026 897 |
| Pārskata gada peļņa | -72 | -34 365 | 1 026 897 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Rubicon Solarparks
Pārskats
SIA Rubicon Solarparks (reģ. nr. 40203477644) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Katlakalns, "Vecvidēji".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 554 496 €. 2025. gada peļņa bija 1 026 897 € (185% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 554 496 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 17 287 712 € un pašu kapitāls 3 269 644 € (18,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA Rubicon HoldCo.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.