"Auto Adventure" SIAAktīvs

40203477837Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2023

Finanšu rādītāji

170 807 €+62,0%
Apgrozījums 2025
+542,2%
Vidējais pieaugums gadā 2023–2025
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.200 tūkst.202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.202320242025
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā12 20135 50864 846
Pamatlīdzekļi kopā7514477566
Aktīvi kopā12 95235 95572 412
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības12 91331 811105 339
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā12 91331 811105 339
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa-27614105-37 071
Pašu kapitāls kopā394144-32 927
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums4141105 458170 807
Saimnieciskās darbības peļņa-27614155-37 071
Peļņa pirms nodokļiem-27614155-37 071
Pārskata gada peļņa-27614105-37 071
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki011
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%"Auto Adventure" SIAKalnciems Niklāvs1Lievītis Jānis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: "Auto Adventure" SIA

Pārskats

"Auto Adventure" SIA (reģ. nr. 40203477837) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Ziedleju iela 2.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 170 807 €, par 62,0% vairāk nekā gadu iepriekš (105 458 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 542% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 37 071 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 170 807 €.

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-32 927 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.