M TEHNICA SIAAktīvs

40203478156Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2023

Finanšu rādītāji

324 074 €-59,3%
Apgrozījums 2025
+30,4%
Vidējais pieaugums gadā 2023–2025
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.800 tūkst.202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.202320242025
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā339 546330 822137 200
Pamatlīdzekļi kopā128536 61735 672
Aktīvi kopā340 831367 439172 872
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības349 922455 579340 366
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā349 922455 579340 366
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa-11 891-91 249-79 354
Pašu kapitāls kopā-9091-88 140-167 494
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums190 712796 329324 074
Saimnieciskās darbības peļņa-11 891-91 249-79 341
Peļņa pirms nodokļiem-11 891-91 249-79 341
Pārskata gada peļņa-11 891-91 249-79 354
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki874
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%M TEHNICA SIAMaļinovskis Vitālijs7Melcere Aivita
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: M TEHNICA SIA

Pārskats

M TEHNICA SIA (reģ. nr. 40203478156) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Dzidriņas, Mežarāju iela 13.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 324 074 €, par 59,3% mazāk nekā gadu iepriekš (796 329 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 30,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 79 354 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 81 019 €.

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Jāņem vērā

2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-167 494 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.