VKroofing SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 39 015 | 93 300 | 148 787 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 6907 | 5427 |
| Aktīvi kopā | 39 015 | 100 207 | 154 214 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 1671 | 198 | 3212 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1671 | 198 | 3212 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 36 844 | 62 665 | 50 993 |
| Pašu kapitāls kopā | 37 344 | 100 009 | 151 002 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 45 908 | 108 185 | 95 332 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 36 844 | 62 665 | 50 993 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 36 844 | 62 665 | 50 993 |
| Pārskata gada peļņa | 36 844 | 62 665 | 50 993 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 1 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: VKroofing SIA
Pārskats
VKroofing SIA (reģ. nr. 40203479344) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ozolciema iela 18 - 338.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 95 332 €, par 11,9% mazāk nekā gadu iepriekš (108 185 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 44,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 50 993 € (53,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 777 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 154 214 € un pašu kapitāls 151 002 € (97,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.