Baltic Software Factory SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 292 245 | 1 041 567 | 1 924 923 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9583 | 18 207 | 36 947 |
| Aktīvi kopā | 301 828 | 1 059 774 | 1 961 870 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 169 101 | 489 763 | 477 064 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 169 101 | 489 763 | 477 064 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 122 727 | 437 284 | 914 795 |
| Pašu kapitāls kopā | 132 727 | 570 011 | 1 484 806 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 754 658 | 2 645 869 | 4 941 193 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 122 727 | 439 064 | 914 795 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 122 727 | 437 284 | 914 795 |
| Pārskata gada peļņa | 122 727 | 437 284 | 914 795 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 19 | 35 | 39 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Baltic Software Factory SIA
Pārskats
Baltic Software Factory SIA (reģ. nr. 40203480413) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Raņķa dambis 34 - 111.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4 941 193 €, par 86,8% vairāk nekā gadu iepriekš (2 645 869 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 156% gadā. 2025. gada peļņa bija 914 795 € (18,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 39 (gadu iepriekš 35). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 126 697 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 961 870 € un pašu kapitāls 1 484 806 € (75,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (80%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.