SIA "Sapiens.BI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8000 | 17 304 | 40 796 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4972 | 47 585 | 68 932 |
| Aktīvi kopā | 12 972 | 64 889 | 109 728 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 10 146 | 60 516 | 104 577 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 146 | 60 516 | 104 577 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 26 | 1547 | 778 |
| Pašu kapitāls kopā | 2826 | 4373 | 5151 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 704 | 55 431 | 80 955 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 54 | 2335 | 2026 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 54 | 1634 | 785 |
| Pārskata gada peļņa | 26 | 1547 | 778 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 2 | 2 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Sapiens.BI"
Pārskats
SIA "Sapiens.BI" (reģ. nr. 40203482077) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Baldone, Ķeguma prospekts 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 80 955 €, par 46,0% vairāk nekā gadu iepriekš (55 431 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 972% gadā. 2025. gada peļņa bija 778 € (1,0% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 80 955 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 109 728 € un pašu kapitāls 5151 € (4,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.