Up2 Money, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5463 | 4517 | 504 986 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 5463 | 4517 | 504 986 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 0 | 76 180 | 51 |
| Ilgtermiņa saistības | 28 967 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 28 967 | 76 180 | 51 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -26 304 | -48 159 | -570 |
| Pašu kapitāls kopā | -23 504 | -71 663 | 504 935 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 500 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -26 304 | -43 697 | 270 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -26 304 | -48 109 | -520 |
| Pārskata gada peļņa | -26 304 | -48 159 | -570 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Up2 Money, SIA
Pārskats
Up2 Money, SIA (reģ. nr. 40203487144) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Barona iela 98.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 500 €. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 570 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (3). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 504 986 € un pašu kapitāls 504 935 € (100,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.