SIA MNBAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2770 | 6106 | 3207 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 7415 |
| Aktīvi kopā | 2770 | 6106 | 10 622 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 0 | 50 | 121 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 50 | 121 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -30 | 3286 | 4445 |
| Pašu kapitāls kopā | 2770 | 6056 | 10 501 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 0 | 3495 | 18 061 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -30 | 3336 | 16 945 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -30 | 3336 | 16 945 |
| Pārskata gada peļņa | -30 | 3286 | 4445 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "JAV" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WKW projekti"
Kopsavilkums: SIA MNB
Pārskats
SIA MNB (reģ. nr. 40203489126) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Gaismas iela 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 18 061 €, par 417% vairāk nekā gadu iepriekš (3495 €). 2025. gada peļņa bija 4445 € (24,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 10 622 € un pašu kapitāls 10 501 € (98,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.