SIA CAREX PLUSSAktīvs

40203489516Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2023

Finanšu rādītāji

36 207 €+1,8%
Apgrozījums 2025
+118,8%
Vidējais pieaugums gadā 2023–2025
010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.202320242025
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā47 37338 38126 639
Pamatlīdzekļi kopā0028 700
Aktīvi kopā47 37338 38155 339
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības37 135841215 636
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā37 135841215 636
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa743819 7319734
Pašu kapitāls kopā10 23829 96939 703
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums756035 55736 207
Saimnieciskās darbības peļņa737218 7579734
Peļņa pirms nodokļiem743819 7319734
Pārskata gada peļņa743819 7319734
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki111
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%SIA CAREX PLUSS4Astapenko Aleksandrs6Daugaviņš Ģirts
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA CAREX PLUSS

Pārskats

SIA CAREX PLUSS (reģ. nr. 40203489516) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Valdeķu iela 68 k-2 - 12.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 36 207 €, par 1,8% vairāk nekā gadu iepriekš (35 557 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 119% gadā. 2025. gada peļņa bija 9734 € (26,9% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 207 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 55 339 € un pašu kapitāls 39 703 € (71,7% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.