SIA BCC LatviaAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9884 | 8784 | 9071 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 9248 |
| Aktīvi kopā | 9884 | 8784 | 18 319 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 6712 | 6348 | 16 773 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 6712 | 6348 | 16 773 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 372 | -736 | -890 |
| Pašu kapitāls kopā | 3172 | 2436 | 1546 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 56 106 | 77 185 | 78 831 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 372 | -736 | -890 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 372 | -736 | -890 |
| Pārskata gada peļņa | 372 | -736 | -890 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA BCC Latvia
Pārskats
SIA BCC Latvia (reģ. nr. 40203490816) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vīlandes iela 1 - 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 78 831 €, par 2,1% vairāk nekā gadu iepriekš (77 185 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 890 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 78 831 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 18 319 € un pašu kapitāls 1546 € (8,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Bjorkemar Construction & Consulting BCC Aktiebolag.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.