Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LJ HARMONY"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8269 | 86 | 4692 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 66 489 | 96 945 |
| Aktīvi kopā | 8269 | 66 575 | 101 637 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 104 | 899 | 6221 |
| Ilgtermiņa saistības | 7500 | 56 674 | 72 074 |
| Saistības kopā | 7604 | 57 573 | 78 295 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 663 | 8337 | 14 340 |
| Pašu kapitāls kopā | 665 | 9002 | 23 342 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 823 | 1331 | 3200 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 663 | 8387 | 14 390 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 663 | 8387 | 14 390 |
| Pārskata gada peļņa | 663 | 8337 | 14 340 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LJ HARMONY"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LJ HARMONY" (reģ. nr. 40203491597) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Limbažu nov., Braslavas pag., "Vecjenči".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3200 €, par 140% vairāk nekā gadu iepriekš (1331 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 97,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 14 340 € (448% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 101 637 € un pašu kapitāls 23 342 € (23,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.