SIA MežavīrsAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 90 268 | 140 585 | 393 107 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8134 | 88 448 | 211 916 |
| Aktīvi kopā | 98 402 | 229 033 | 605 023 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 16 498 | 43 484 | 76 276 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 16 498 | 43 484 | 76 276 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 79 104 | 111 645 | 343 198 |
| Pašu kapitāls kopā | 81 904 | 185 549 | 528 747 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 686 724 | 2 048 029 | 3 068 149 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 79 104 | 112 895 | 343 198 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 79 104 | 112 895 | 343 198 |
| Pārskata gada peļņa | 79 104 | 111 645 | 343 198 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 2 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 8000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Mežavīrs
Pārskats
SIA Mežavīrs (reģ. nr. 40203493742) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Cēsis, Ata Kronvalda iela 55.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 068 149 €, par 49,8% vairāk nekā gadu iepriekš (2 048 029 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 111% gadā. 2025. gada peļņa bija 343 198 € (11,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 511 358 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 605 023 € un pašu kapitāls 528 747 € (87,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.