SIA "Aviation Esthete"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 222 | 49 127 | 33 555 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 74 563 | 73 284 | 62 428 |
| Aktīvi kopā | 87 785 | 122 411 | 95 983 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||
| Īstermiņa saistības | 14 477 | 20 632 | 16 400 |
| Ilgtermiņa saistības | 65 000 | 60 500 | 0 |
| Saistības kopā | 79 477 | 81 132 | 16 400 |
| Pamatkapitāls | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 5508 | 32 971 | 38 303 |
| Pašu kapitāls kopā | 8308 | 41 279 | 79 583 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||
| Neto apgrozījums | 83 469 | 268 048 | 403 784 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5508 | 32 971 | 38 303 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5508 | 32 971 | 38 303 |
| Pārskata gada peļņa | 5508 | 32 971 | 38 303 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||
| Darbinieki | 4 | 7 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Aviation Esthete"
Pārskats
SIA "Aviation Esthete" (reģ. nr. 40203495118) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ēbelmuižas iela 20 - 135.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 403 784 €, par 50,6% vairāk nekā gadu iepriekš (268 048 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 120% gadā. 2025. gada peļņa bija 38 303 € (9,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (3). 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 50 473 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 95 983 € un pašu kapitāls 79 583 € (82,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.