Rearma Latvia SIAAktīvs

40203500531Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2023

Finanšu rādītāji

4 023 710 €+53,1%
Apgrozījums 2025
+53,1%
Vidējais pieaugums gadā 2024–2025
02 milj.4 milj.6 milj.20242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.20242025
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
20242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā522 995967 441
Pamatlīdzekļi kopā36 50460 129
Aktīvi kopā559 4991 027 570
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības192 798336 341
Ilgtermiņa saistības00
Saistības kopā192 798336 341
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa200 201324 528
Pašu kapitāls kopā366 701691 229
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums2 627 8844 023 710
Saimnieciskās darbības peļņa201 738324 528
Peļņa pirms nodokļiem200 201324 528
Pārskata gada peļņa200 201324 528
Darbaspēka izmaksas——
Nolietojums——
Citi rādītāji
Darbinieki25
Aprēķinātā dividende—0

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

69,97%30,03%52%Rearma Latvia SIAUAB "Rearma Group"SIA "SAHILI CONSTRUCT…3Indāns JurisMelnis JānisZilaitis Andrius
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Rearma Latvia SIA

Pārskats

Rearma Latvia SIA (reģ. nr. 40203500531) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tīraines iela 1.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 4 023 710 €, par 53,1% vairāk nekā gadu iepriekš (2 627 884 €). 2025. gada peļņa bija 324 528 € (8,1% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 804 742 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 027 570 € un pašu kapitāls 691 229 € (67,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%): UAB "Rearma Group".

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.