SIA "ARENS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 262 708 | 234 808 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 18 930 | 15 247 |
| Aktīvi kopā | 281 638 | 250 055 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 465 632 | 433 379 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 465 632 | 433 379 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -186 794 | 670 |
| Pašu kapitāls kopā | -183 994 | -183 324 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 1 733 992 | 1 957 952 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -187 507 | 357 |
| EBITDA | -185 787 | 4039 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -186 794 | 670 |
| Pārskata gada peļņa | -186 794 | 670 |
| Darbaspēka izmaksas | 370 631 | 266 006 |
| Nolietojums | 1720 | 3682 |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 1 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SONEL"
- Uždaroji akcine bendrove "ISKU BALDAI" filiāle
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Thomson Furniture"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Urban living"
- SIA "SIENA HOME"
- SIA WATT
- Accanto Latvia SIA
- SIA "PROJEKTS ALDERI"
- Ekolumens SIA
- SIA ISKU LATVIA
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anitra"
- SIA "H4Y Interior"
Kopsavilkums: SIA "ARENS"
Pārskats
SIA "ARENS" (reģ. nr. 40203501236) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Katlakalna iela 6D.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 957 952 €, par 12,9% vairāk nekā gadu iepriekš (1 733 992 €). 2025. gada peļņa bija 670 € (0,0% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 279 707 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-183 324 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.