A-LOG SIAAktīvs

40203507347Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2023

Finanšu rādītāji

88 899 €+371,4%
Apgrozījums 2025
+299,5%
Vidējais pieaugums gadā 2023–2025
025 tūkst.50 tūkst.75 tūkst.100 tūkst.202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.202320242025
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā649311 31428 889
Pamatlīdzekļi kopā000
Aktīvi kopā649311 31428 889
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības3285921741 407
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā3285921741 407
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa3108-1111-14 615
Pašu kapitāls kopā32082097-12 518
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums557018 86088 899
Saimnieciskās darbības peļņa3108-1111-14 615
EBITDA3108-1111-14 615
Peļņa pirms nodokļiem3108-1111-14 615
Pārskata gada peļņa3108-1111-14 615
Darbaspēka izmaksas000
Nolietojums000
Citi rādītāji
Darbinieki111
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
100%A-LOG SIASIA VN KANDA
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: A-LOG SIA

Pārskats

A-LOG SIA (reģ. nr. 40203507347) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kaivas iela 50 k-1 - 147D.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 88 899 €, par 371% vairāk nekā gadu iepriekš (18 860 €). No 2023. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 300% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 14 615 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 88 899 €.

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA VN KANDA.

Jāņem vērā

2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-12 518 €).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.