SIA NordBus GroupAktīvs

40203510328Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2023

Finanšu rādītāji

29 797 413 €
Apgrozījums 2025
010 milj.20 milj.30 milj.20242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
010 milj.20 milj.20242025
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
20242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā316 3369 819 907
Pamatlīdzekļi kopā1 993 4527 084 033
Aktīvi kopā2 309 78816 903 940
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības31 2964 524 142
Ilgtermiņa saistības1 785 0005 969 129
Saistības kopā1 816 29610 493 271
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa-23 7591 411 499
Pašu kapitāls kopā493 4926 133 436
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums029 797 413
Saimnieciskās darbības peļņa-34 7122 048 517
Peļņa pirms nodokļiem-23 7591 414 815
Pārskata gada peļņa-23 7591 411 499
Darbaspēka izmaksas——
Nolietojums——
Citi rādītāji
Darbinieki0628
Aprēķinātā dividende—0

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

43,64%42,73%9,09%4,55%100%100%SIA NordBus Group5Peršteins GenrihsMincis GuntisAkciju sabiedrība "Ie…2Stroževs DmitrijsSIA NordBusSIA NordBus Management
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Uzņēmumi, kuros šis uzņēmums ir dalībnieks
Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: SIA NordBus Group

Pārskats

SIA NordBus Group (reģ. nr. 40203510328) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 3 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzirciema iela 121.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 29 797 413 €. 2025. gada peļņa bija 1 411 499 € (4,7% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 628 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 47 448 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 16 903 940 € un pašu kapitāls 6 133 436 € (36,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (43,6%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.