SIA AMBER VisionAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 4875 € (10% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 64 179 | 173 146 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 64 179 | 173 146 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 10 927 | 24 144 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 58 000 |
| Saistības kopā | 10 927 | 82 144 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 44 784 | 41 065 |
| Pašu kapitāls kopā | 47 584 | 83 774 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 565 529 | 732 794 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 44 784 | 43 387 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 44 784 | 42 284 |
| Pārskata gada peļņa | 44 784 | 41 065 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 4875 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA AMBER Vision
Pārskats
SIA AMBER Vision (reģ. nr. 40203523290) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Garkalne, Kāpu iela 25.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 732 794 €, par 29,6% vairāk nekā gadu iepriekš (565 529 €). 2025. gada peļņa bija 41 065 € (5,6% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 366 397 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 173 146 € un pašu kapitāls 83 774 € (48,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.