SIA OZO AUTOAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 4233 € (52% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 106 492 | 135 747 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 87 483 |
| Aktīvi kopā | 106 492 | 223 230 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 6201 | 11 350 |
| Ilgtermiņa saistības | 92 200 | 167 000 |
| Saistības kopā | 98 401 | 178 350 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 5291 | 41 022 |
| Pašu kapitāls kopā | 8091 | 44 880 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 67 691 | 181 154 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5291 | 42 080 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5291 | 42 080 |
| Pārskata gada peļņa | 5291 | 41 022 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 4233 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA OZO AUTO
Pārskats
SIA OZO AUTO (reģ. nr. 40203524084) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Auces iela 1A - 26.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 181 154 €, par 168% vairāk nekā gadu iepriekš (67 691 €). 2025. gada peļņa bija 41 022 € (22,6% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 90 577 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 223 230 € un pašu kapitāls 44 880 € (20,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.