Uguns Catering SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 91 712 | 131 425 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4500 | 23 459 |
| Aktīvi kopā | 96 212 | 154 884 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 25 042 | 34 494 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 25 042 | 34 494 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 68 170 | 49 220 |
| Pašu kapitāls kopā | 71 170 | 120 390 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 414 600 | 603 619 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 68 170 | 49 608 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 68 170 | 49 608 |
| Pārskata gada peļņa | 68 170 | 49 220 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 11 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA FUEGO CATERING — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Revolver Catering" — 3 kopīgas personas
- Ogre United
- SIA "Meduza"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Northern Solutions"
Kopsavilkums: Uguns Catering SIA
Pārskats
Uguns Catering SIA (reģ. nr. 40203526013) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ikšķile, Riekstu iela 38.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 603 619 €, par 45,6% vairāk nekā gadu iepriekš (414 600 €). 2025. gada peļņa bija 49 220 € (8,2% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 50 302 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 154 884 € un pašu kapitāls 120 390 € (77,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.