Pilnsabiedrība "Guliver & Velve-AE"Aktīvs

40203528211PilnsabiedrībaDibināts 2023

Finanšu rādītāji

4 613 691 €+119,2%
Apgrozījums 2025
02 milj.4 milj.6 milj.202320242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.1,5 milj.202320242025
Pārskatu kopsavilkums2023–2025
202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā499 999728 9881 176 443
Pamatlīdzekļi kopā9591676137
Aktīvi kopā500 958730 6641 176 580
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības502 050760 776219 941
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā502 050760 776219 941
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa-1092-29 020986 751
Pašu kapitāls kopā-1092-30 112956 639
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums02 104 7404 613 691
Saimnieciskās darbības peļņa-1092-34 176986 751
Peļņa pirms nodokļiem-1092-29 020986 751
Pārskata gada peļņa-1092-29 020986 751
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki144
Aprēķinātā dividende—00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs
Pilnsabiedrība "Guliv…Sabiedrība ar ierobež…SIA "Velve-AE"
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Pilnsabiedrība "Guliver & Velve-AE"

Pārskats

Pilnsabiedrība "Guliver & Velve-AE" (reģ. nr. 40203528211) ir pilnsabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2023. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pulkveža Brieža iela 43 - 6.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 4 613 691 €, par 119% vairāk nekā gadu iepriekš (2 104 740 €). 2025. gada peļņa bija 986 751 € (21,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 3 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1 153 423 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 176 580 € un pašu kapitāls 956 639 € (81,3% no aktīviem).

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.