Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALMONIRAS INVESTMENTS"Aktīvs

40203531230Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2024

Finanšu rādītāji

216 356 €
Apgrozījums 2024

Attiecību rādītāji

2024
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.2024
Pārskatu kopsavilkums2024
2024
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā55 492
Pamatlīdzekļi kopā66 271
Aktīvi kopā121 763
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības1069
Ilgtermiņa saistības0
Saistības kopā1069
Pamatkapitāls—
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—
Pārskata gada peļņa117 894
Pašu kapitāls kopā120 694
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums216 356
Saimnieciskās darbības peļņa117 894
Peļņa pirms nodokļiem117 894
Pārskata gada peļņa117 894
Darbaspēka izmaksas—
Nolietojums—
Citi rādītāji
Darbinieki1
Aprēķinātā dividende—

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%85%Sabiedrība ar ierobež…4Fjodorovs IngusSIA "Plakankalns"
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALMONIRAS INVESTMENTS"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALMONIRAS INVESTMENTS" (reģ. nr. 40203531230) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Ķekavas pag., "Zilgas".

Finanšu rezultāti

2024. gadā apgrozījums bija 216 356 €. 2024. gada peļņa bija 117 894 € (54,5% no apgrozījuma). 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 216 356 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 121 763 € un pašu kapitāls 120 694 € (99,1% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.