ZAB Dalderis&Repšs SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 47 880 € (94% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 49 779 | 179 040 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6192 | 6112 |
| Aktīvi kopā | 55 971 | 185 152 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 5290 | 21 252 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5290 | 21 252 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 47 881 | 161 099 |
| Pašu kapitāls kopā | 50 681 | 163 900 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 318 258 | 392 545 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 93 796 | 173 075 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 92 881 | 173 069 |
| Pārskata gada peļņa | 47 881 | 161 099 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 2 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 47 880 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: ZAB Dalderis&Repšs SIA
Pārskats
ZAB Dalderis&Repšs SIA (reģ. nr. 40203535764) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Miera iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 392 545 €, par 23,3% vairāk nekā gadu iepriekš (318 258 €). 2025. gada peļņa bija 161 099 € (41,0% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 98 136 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 185 152 € un pašu kapitāls 163 900 € (88,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.