Cream HUB SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 158 052 | 580 463 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 571 425 | 1 261 400 |
| Aktīvi kopā | 729 477 | 1 841 863 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 1 797 092 | 715 711 |
| Ilgtermiņa saistības | 929 899 | 4 663 772 |
| Saistības kopā | 2 726 991 | 5 379 483 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2 000 314 | -1 540 106 |
| Pašu kapitāls kopā | -1 997 514 | -3 537 620 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 203 170 | 960 456 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1 971 873 | -1 202 593 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 991 200 | -1 459 456 |
| Pārskata gada peļņa | -2 000 314 | -1 540 106 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 8 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "JMD Investments" — 2 kopīgas personas
- SIA "MDI Finance" — 2 kopīgas personas
- SIA IBC HOLDING — 2 kopīgas personas
- SIA MENA 1 — 2 kopīgas personas
- BlackBox Media SIA
- ESKCRO SIA
- MAGUN CAPITAL SIA
- MINI BAFETS SIA
- SIA "DBLV Management"
- SIA "MA Assets"
- SIA "Nārnija"
Kopsavilkums: Cream HUB SIA
Pārskats
Cream HUB SIA (reģ. nr. 40203538116) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mednieku iela 4A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 960 456 €, par 373% vairāk nekā gadu iepriekš (203 170 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1 540 106 € apmērā. 2025. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 87 314 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-3 537 620 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.