Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NATRIX"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 318 623 | 619 690 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 161 933 | 143 698 |
| Aktīvi kopā | 480 556 | 763 388 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 637 889 | 1 475 805 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 637 889 | 1 475 805 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -160 138 | -555 084 |
| Pašu kapitāls kopā | -157 333 | -712 417 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 70 000 | 905 333 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -162 927 | -527 411 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -160 138 | -555 051 |
| Pārskata gada peļņa | -160 138 | -555 084 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 4 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NATRIX"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NATRIX" (reģ. nr. 40203539978) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rītausmas iela 7A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 905 333 €, par 1193% vairāk nekā gadu iepriekš (70 000 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 555 084 € apmērā. 2025. gadā darbinieku skaits bija 10 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 90 533 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (80,4%): North Grip Innovations SIA.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-712 417 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.