HarpiX, SIAAktīvs

40203540303Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2024

Finanšu rādītāji

310 924 €+456,7%
Apgrozījums 2025
+456,7%
Vidējais pieaugums gadā 2024–2025
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.400 tūkst.20242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.20242025
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
20242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā80 415229 751
Pamatlīdzekļi kopā00
Aktīvi kopā80 415229 751
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības63 327201 137
Ilgtermiņa saistības00
Saistības kopā63 327201 137
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa14 28811 526
Pašu kapitāls kopā17 08828 614
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums55 852310 924
Saimnieciskās darbības peļņa14 27411 404
Peļņa pirms nodokļiem14 28811 526
Pārskata gada peļņa14 28811 526
Darbaspēka izmaksas——
Nolietojums——
Citi rādītāji
Darbinieki11
Aprēķinātā dividende00

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%HarpiX, SIA2Duels Sergejs
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: HarpiX, SIA

Pārskats

HarpiX, SIA (reģ. nr. 40203540303) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Slāvu iela 7.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 310 924 €, par 457% vairāk nekā gadu iepriekš (55 852 €). 2025. gada peļņa bija 11 526 € (3,7% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 310 924 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 229 751 € un pašu kapitāls 28 614 € (12,5% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.