SIA SE DISTRIBUTIONAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 951 297 | 3 611 598 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4757 | 75 702 |
| Aktīvi kopā | 956 054 | 3 687 300 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 355 107 | 2 233 900 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 475 000 |
| Saistības kopā | 355 107 | 2 708 900 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 597 947 | 377 453 |
| Pašu kapitāls kopā | 600 947 | 978 400 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 5 085 078 | 8 655 566 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 614 487 | 420 484 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 601 226 | 379 738 |
| Pārskata gada peļņa | 597 947 | 377 453 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 2 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA DBX Timber — 2 kopīgas personas
- SIA SAFE ENERGY — 2 kopīgas personas
- Kasse Payments SIA
- REVAT INVEST SIA
- SIA "Royal Pooling Group"
- SIA "Well Technologies LLC"
Kopsavilkums: SIA SE DISTRIBUTION
Pārskats
SIA SE DISTRIBUTION (reģ. nr. 40203540498) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skanstes iela 7 k-1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8 655 566 €, par 70,2% vairāk nekā gadu iepriekš (5 085 078 €). 2025. gada peļņa bija 377 453 € (4,4% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1 236 509 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 687 300 € un pašu kapitāls 978 400 € (26,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.