SIA LoudlessAktīvs

40203546024Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2024

Finanšu rādītāji

291 534 €+317,4%
Apgrozījums 2025
+317,4%
Vidējais pieaugums gadā 2024–2025
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.20242025

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
050 tūkst.100 tūkst.20242025
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
20242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā31 33454 440
Pamatlīdzekļi kopā613727 545
Aktīvi kopā37 47181 985
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības225914 496
Ilgtermiņa saistības00
Saistības kopā225914 496
Pamatkapitāls——
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa——
Pārskata gada peļņa35 20232 274
Pašu kapitāls kopā35 21267 489
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums69 840291 534
Saimnieciskās darbības peļņa34 94833 333
Peļņa pirms nodokļiem35 20232 480
Pārskata gada peļņa35 20232 274
Darbaspēka izmaksas——
Nolietojums——
Citi rādītāji
Darbinieki12
Aprēķinātā dividende—0

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

80%20%SIA LoudlessBleidele Līva2Stankevičs Ritvars
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA Loudless

Pārskats

SIA Loudless (reģ. nr. 40203546024) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Indrānu iela 8 - 53.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 291 534 €, par 317% vairāk nekā gadu iepriekš (69 840 €). 2025. gada peļņa bija 32 274 € (11,1% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 145 767 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 81 985 € un pašu kapitāls 67 489 € (82,3% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (80%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.