SIA LT PilingAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 928 247 | 1 127 057 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1326 | 28 105 |
| Aktīvi kopā | 1 929 573 | 1 155 162 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||
| Īstermiņa saistības | 1 408 058 | 222 081 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1 408 058 | 222 081 |
| Pamatkapitāls | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 501 515 | 411 566 |
| Pašu kapitāls kopā | 521 515 | 933 081 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||
| Neto apgrozījums | 2 727 909 | 3 609 669 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 501 586 | 413 236 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 501 586 | 411 762 |
| Pārskata gada peļņa | 501 515 | 411 566 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — |
| Nolietojums | — | — |
| Citi rādītāji | ||
| Darbinieki | 8 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA LT Piling
Pārskats
SIA LT Piling (reģ. nr. 40203548190) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2024. gadā un reģistrā ir jau 2 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 118.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 609 669 €, par 32,3% vairāk nekā gadu iepriekš (2 727 909 €). 2025. gada peļņa bija 411 566 € (11,4% no apgrozījuma). 2025. gadā darbinieku skaits bija 13 (gadu iepriekš 8). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 277 667 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 155 162 € un pašu kapitāls 933 081 € (80,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "Hanza Construction Group".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.